Restorant “Familja “

Rr.   Nr. 2, Velipoje Shkoder Albania
069 32 45 155

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

 

Restorant “Familja ” ofron specialitetet me te mira te kuzhines tradicionale shqiptare te gershetuar me ate mesdhetare.

Te ndodhur kudo ku kerkohet cilesia me e larte e gatimit dhe konforti maksimal.

Specialitet e Restorant “Familja “: përfshijnë: Sallatat, Pastat, Rizotot, Perimet dhe Mishi ne zgare ose kombinimet e ndryshme.

Një nga specialitetet tona janë gatimet ne furre me dru.
Mikpritja e veçantë dhe ndjenja e pakrahasueshme e kënaqësisë kanë bërë që klientët tanë ta konsiderojnë :Restorant “Familja ” si një shtëpi jashtë shtëpisë.

 

Moto: “Ju garantojme se tek ne do shijoni gatimet e restorantit me te mire ne Velipoje !!”

Adresa: Rr.   Nr. 2, Velipoje Shkoder Albania

f   Insta                                                                        Rezervo

Orari:

Open: 07:00-01:00

Informacion shtesë:

Kategoria:

Piceri “IL PRIMO”

Rr.Nr. 4,  Afer Vila "9" Velipoj  Shkoder Albania
069 33 95 944

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Pizzeri

 

Pica, apo “pitja” italiane më e dashur për të gjithë, ka gjetur rrugën dhe për në zemër të Velipojes . Pavarësisht se me origjinë napoletane, Piceri “IL PRIMO” eshte nje nder te vetmet piceri ne Velipoje qe  ofron picat më të mira që mund të keni provuar.

Gatimet “si në shtëpi” kanë marrë vëmendjen maksimale nga te gjithe vizitoret tane duke u rikthyer perseri per te shijuar nje dreke apo darke me miqt apo familjaret  .

Ambienti i vogël, i cili të bën të ndihesh sikur po kalon një drekë në shtëpinë tënde.

“IL PRIMO” është i menduar të përdoret në çdo stinë. Ambienti i jashtëm që është një oaz qetësie në stinën e nxehtë të verës dhe ambienti i brendshëm, i cili të ben të ndihesh se ne tryezen e nenes, në stinën e ftohtë të dimrit.

Tashme per gatimet me te mira ne Velipoje  JU e dini ku te vini !!

Ne ju mirpresim !!!!

 

Adesa:Rr.Nr. 4,  Afer Vila “9” Velipoj  Shkoder Albania

f Insta                                                                              Rezervo

Orari:

Open 17:00-03:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Peja Grill Slow Food

Rruga Vasil Shanto, Bulevardi Skenderbeu, perballe ish deges se brendshme, Shkoder
068 41 43 214

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

 

Peja Grill Slow Food eshte nje nga restorantet me te mira ne Shkoder per cilesine, sherbimin. Ne restorantin tone do te gjeni ate cfare ju deshironi. Guzhina jone eshte tradicionale, Kosovare.
Peja Grill Slow Food gjithashtu ofron çdo ditë shërbimin e  mëngjesit, drekës dhe darkës për të gjithë klientët e saj. Vendi  ideal për takime biznesi ose për të shijuar momente festive te paharrueshme me miqtë tuaj për çdo lloj eventi apo gëzimi familjar.
Adresa: Rruga Vasil Shanto, Bulevardi Skenderbeu, perballe ish deges se brendshme, Shkoder

f   Insta                                                                           Rezervo

Orari:

Cdo dite: 08:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:

Bar Restorant ARBRI

Shiroke | Lake Side, Shkoder, Albania
068 203 067

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Vend i fshehur nga zhurma dhe smogu i qytetit Bar Restorant ARBRI ju ofron vendin  me te bukur per te provuar gatimet  me te mira  por dhe per te shijuar vinoteken shumvjeqare te restorantit.

Pamja terheqese dhe arredimi i restornatit jep ndjesin e te ngrenit ne ndonje qytet europjan.

Ushqimi është i shkëlqyeshëm, specialitete te shumta te shefit te guzhuines.

Specialitete si pasta ,gatime peshku dhe antipasta te ndryshme .

Kuzhina  është përgatitur me kujdes maksimal ne cdo detaj.

Shërbimi është i kujdesshëm dhe tejet cilsore .

Tek ne mund te zgjidhni larmishmerine e madhe te vererave shume vjecare .

Një zgjedhje e mirë e verërave  plotëson akoma me mire dreken apo darken qe ju zgjidhni tek ne .

Ju mirpesim!!.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open: 8:00-23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Restaurant Zum Rappen

Rruga Shiroke Zogaj | Shiroke Zogaj, 4001, Albania
069 223 5420

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

 

Restaurant Zum Rappen eshte nje nga restorantet me te mira ne Shkoder per cilesine, sherbimin.

Ne restorantin tone do te gjeni ate cfare ju deshironi.

Guzhina jone eshte tradicionale, Kosovare.
Restaurant Zum Rappen gjithashtu ofron çdo ditë shërbimin e  mëngjesit, drekës dhe darkës për të gjithë klientët e saj.

Vendi  ideal për takime biznesi ose për të shijuar momente festive te paharrueshme me miqtë tuaj për çdo lloj eventi apo gëzimi familjar.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open: 9:00-23;00

Informacion shtesë:

Kategoria:

Meridian

Sheshi 2 Prilli, Shkodër
068 608 7979

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Kualiteti dhe kreativiteti jane elementet themelore te filozofise Mediterian. Me teper se një dekade, ne kemi krijuar një marrëdhënie tepër të ngushtë me klientët dhe partneritet të shkëlqyer me biznese të ndryshme.
Specialitet e “Restorant Mediterian: përfshijnë: Sallatat, Pastat, Rizotot, Perimet dhe Mishi ne zgare ose kombinimet e ndryshme. Një nga specialitetet tona janë gatimet me hithra te freskëta.
Mikpritja e veçantë dhe ndjenja e pakrahasueshme e kënaqësisë kanë bërë që klientët tanë ta konsiderojnë :”Restorant Mediterian” si një shtëpi jashtë shtëpisë.

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open: 7:30-23:30

Informacion shtesë:

Kategoria:

Restorant Illyria

SH41 Zus 4001, Shkoder 4001, Albania
069 408 5471

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

Pica, Ushqim mesdhetar, europian, dhe shqiptar. Rezervime, Ulje ne natyre dhe brenda, staf kamarieresh, Pije alkolike. Pranohet pagesa me Master Card dhe Visa. Wi-Fi pa pagese.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open: 7:00-23:30

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Bar Restorant ARBRI

Shiroke | Lake Side, Shkoder, Albania Shkoder

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Ju mund te shijoni midhjet në saice të verës dhe sallatë greke si apetizues. Ato janë të këndshme dhe salcë delikate. Sallata greke eshte shumë e freskët dhe e shoqëruar nga djathi shumë i gjallë i qumështit të deleve. Si lëndë kryesore ne mund tju sherbejme edhe dreka të pjekur në furrë me perime dhe krap në një pjatë tradicionale shqiptare. Ne nuk perjashtojme bukë të bardhë të misrit, e cila sherbehet e ngrohtë dhe e thekur. Ushqimi dhe shërbimi në këtë restorant janë të mrekullueshme.

.                                                                                                         Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

San Francisco

Pedonale | kole Idromeno, Shkoder, Albania
069 40 08 080

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re     Rezervo

Një nga restorantet më të dashur të Shkodrës, San Francisko, në pronësi të familjes Shqau, sjell mbi 20 vjet eksperiencë restorantiere, të fituar në zonën më të madhe të San Franciskos, në qytetin e tyre të lindjes. Duke shërbyer enët tradicionale shqiptare dhe italiane të fryra amerikane, në një atmosferë të ngrohtë dhe miqësore, duke ofruar shërbim profesional dhe të pashembullt që nga hapja e tyre në 2011, vendndodhja piktoreske në zemër të këtij fshati 2400 vjeçar e ka bërë San Francisko një pikë referimi për shumë turistë duke vizituar qytetin. Ju mirëpresim në restorantin tonë, ku tradita e mikpritjes së Shkodrës, e shoqëruar nga atmosfera klasike e krijimit tonë ju fton të shijoni specialitetet tona.

Web   f   Insta

Orari:

Open: 7:00-22:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,