“ARA E VJETER ” & “Viluni Beach” Velipoje

Gryka e Vilunit Rr" Rruga e Peshkatareve" Velipoja, Shkodër, Albania
069 69 19 546 // 069 73 87 666

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

“Viluni Beach” Velipoja

E vendosur në zemër të plazhit të Velipojës, nuk ka asnjë mënyrë për të ndaluar një herë për të shijuar shijen e peshkut, të cilat janë specialiteti i shtëpisë së shefit më të mirë të plazhit Viluni.

Përveç pikëpamjes së mrekullueshme që qëndron para tij, që dëshiron të hajë croissants më të shijshme ose të provoni peshkun e freskët të drithërave, duhet të dini se ky restorant do të fillojë të pëlqejë ata që nuk janë aq të pasionuar për detin produktet.

Për të gjithë ata që zgjedhin plazhin më të mirë dhe vizituan Adriatikun “Velipoja”, “Plazhi Viluni” është i vetmi vend për të ofruar të gjitha baret, restorantet, pijet freskuese dhe të gjitha valët e detit nën këmbët tuaja.

Pub-një mjedis rinor me muzikë dhe këngëtarë të ftuar dhe karaktere të famshme të estrades shqiptare.

Tradicionalisht gatuar gatim tradicionale Shkodër me ushqim deti. Me produkte tipike mesdhetare dhe të freskëta të marra nga Deti Adritatik, i shoqëruar me pije të freskëta dhe muzikë të zgjedhur.

Pllakat përgatiten me dashuri dhe shije. Stafi mikpritës dhe i vëmendshëm në çdo hollësi dhe plotësisht në dispozicion të klientit me kujdes që do të bëjë pushimet tuaja dhe më të këndshme.

Por bar mbetet bar! Gëzoni rrezet e diellit të lidhur me atë që dëshironi! ??

Kjo është ajo që ne menduam. Për herë të parë në Velipojë, lloji më unik i tyre me 14 shtëpi pushimi në “ARA E VJETER” “ARA E VJETER” e konsideruar nga të gjithë turistët tanë si “OAZ”, thesar i fshehur në mes të pishave ku mushkëritë janë mbushur me ajër të pastër.

Mendime deri në detaje, të mobiluara në stilin tradicional të drurit. Për ata që janë të lodhur nga luhatjet e hoteleve dhe zhurma e diskotekave deri në mesnatë “ARA E VJETER” është zgjedhja perfekte. “ARA E VJETER” ofron suita dhe gjithashtu pishina për të gjithë ata që janë fanatikë të pastërtisë.

Për të mos u mbyllur, në këtë oazë mund të hani mirë dhe mirë në restorantin “ARA E VJETER” dhe mund të urdhërosh shërbimin në dhomë.

Pra, ju ende gjeni! Na kontaktoni !

Address: Gryka e Vilunit  Rr” Rruga e Peshkatareve” Velipoja, Shkodër, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

Orari:

Open :00;00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: , ,