Piceri “IL PRIMO”

Rr.Nr. 4,  Afer Vila "9" Velipoj  Shkoder Albania
069 33 95 944

Business Description:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Pizzeri

 

Pica, apo “pitja” italiane më e dashur për të gjithë, ka gjetur rrugën dhe për në zemër të Velipojes . Pavarësisht se me origjinë napoletane, Piceri “IL PRIMO” eshte nje nder te vetmet piceri ne Velipoje qe  ofron picat më të mira që mund të keni provuar.

Gatimet “si në shtëpi” kanë marrë vëmendjen maksimale nga te gjithe vizitoret tane duke u rikthyer perseri per te shijuar nje dreke apo darke me miqt apo familjaret  .

Ambienti i vogël, i cili të bën të ndihesh sikur po kalon një drekë në shtëpinë tënde.

“IL PRIMO” është i menduar të përdoret në çdo stinë. Ambienti i jashtëm që është një oaz qetësie në stinën e nxehtë të verës dhe ambienti i brendshëm, i cili të ben të ndihesh se ne tryezen e nenes, në stinën e ftohtë të dimrit.

Tashme per gatimet me te mira ne Velipoje  JU e dini ku te vini !!

Ne ju mirpresim !!!!

 

Adesa:Rr.Nr. 4,  Afer Vila “9” Velipoj  Shkoder Albania

f Insta                                                                              Rezervo

Share
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Hours:

Open 17:00-03:00

Other Information:

Category:
Package: ,