Bar “RELAX”

Rr. Nr. 4, Velipoje Shkoder Albania
067 23 72 170

Business Description:

Our Channels:

   

Category: Shopping

 

Plazhi i bukur i Velipojës ka të gjitha … deti, klima e ngrohtë, banorët mikpritës dhe natyrisht bare dhe restorante luksoze ku mund të shijoni peshk të freskët dhe ushqim deti të freskët. Jo më kot, Velipoja kthehet në destinacionin kryesor për të gjithë turistët edhe në vendet fqinje. Pra, për të shijuar një pije freskuese në nxehtësinë e nxehtë të verës, një nga baret më të mira “Relax” ju ofron relaksimin e pushimeve tuaja. E shoqëruar me një pamje të mrekullueshme të detit të thellë blu nën këmbët tuaja, bar “RELAX” shndërrohet në një vend ideal për t’u çlodhur dhe për të kaluar natën. Bar RELAX, i vendosur në një nga zonat më të bukura dhe më skenike të Velipojës, ju ofron ambient të rehatshëm dhe të shijshëm për të shijuar një kafe me miqtë tuaj. “Kujtimet janë si një albatros, duke mbledhur të gjitha gjërat e ndritshme dhe të pakontrollueshme ….” “Nëse doni që pushimi juaj të mbahet mend …” Tani ju e dini ku të vijnë !!!! Bar “Relax” ju mirëpret!

Address: Rr. Nr. 4, Velipoje Shkoder Albania

f   Insta                                                                 Rezervo

Share
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

Hours:

Open : 8:00-00:00

Other Information:

Package: