La Flor

Rruga Daut Borici, Perballe Tabacco Shop, Shkoder
069 581 3769, 069 241 1221

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

 

Jo vetem lule, emocione…
Buqeta & Kompozime
Dergesa Surprize 24/24 ore
Dekore Dasme & Festash
Tollumbace
Kompozim me lule natyrale e cokollata
Kompozim me lule natyrale ne shporte
Buqete me lule natyrale miks
Kompozim per lindje bebi

Adresa:  Rruga Daut Borici, Perballe Tabacco Shop, Shkoder

Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

“Izar” Botique

Rr "Vasil Shanto" Blv "Skenderbeu" Shkoder ALBANIA
069 39 45 299

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet Tona:

   

Kategoria: Dyqan

 

“Izar” Botique shet veshje të quajtur si Orsay, Nuna Lie, Asos, Glamorous, Alice & You, Dekadenca e Vërtetë, etj.
Cilësia, cilësia dhe rehati janë të garantuara. Ne dërgojmë ndërlidhës dhe postë në të gjitha rrethet e Shqipërisë.
Adresa: Rr “Vasil Shanto”  Blv “Skenderbeu” Shkoder ALBANIA

f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open 08:00 - 20:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Butik “Firdevs”

Rr "Zdrales" Tek "Zig Zagu" Shkoder ALBANIA
067 252 8255

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

Tek Butik “Firdevs” do gjeni pallto,pardesy,hixhabe,kostume, fustane,funde,bluza,shamia,çanta dhe aksesore per femra te moshave te ndryshme.

Ju mirepresim!!!

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Always Open

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

“Sekretet e Natyres”

Blv."Wllson" Shkoder ALBANIA
0 67 279 9999

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

 

Të flasësh për Shëndetin & Bukurinë është një nga temat e përditshme. Por të kujdesesh për të në mënyrë 100% Natyrale është një ËNDËRR e kohëve moderne të pushtuara nga Teknologjia sintetike. Me Sekretet e Natyrës kjo ëndërr tashmë është thjesht :” Një Përkëdheli Natyre plot Vitalitet…”

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open. 8:00 - 21:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Butik “Cotonella” Pedonale

Rr. "Kol Idromeno" Shkodër ALBANIA
068 909 6543

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

“Cotonella” Pedonale – Shkoder eshte nje nga deget e firmes italiane te veshjeve intimo “Cotonella”.

Moda me e fundit intimo per meshkuj,femra dhe femije.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open: 8:00–22:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: