Hotel Holiday Velipoje

Rruga Nr.8 Plazh Velipoje-Shkoder, Albania
0672239690/0673363456

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Në këtë parajsë, afër detit dhe ajrit të freskët, mund të relaksoheni dhe të pushoni, por gjithashtu të shijoni kuzhinën shqiptare dhe italiane, me receta të shijshme, të mbushura me fantazi, kokteje në pasdite të gjata dhe të nxehtë, biseda me miqtë dhe netët verë të ngrohtë . Hotelet e festave ndodhen pranë rrugës në qendër, në pjesën më të bukur të plazhit të Velipojës. 110 dhoma me ajër të kondicionuar, TV HD, frigo bar, pa tel, banjo, ballkon me pamje nga deti, krevat, divan, dollap, Shërbim: bar, restorant, piceri, pishinë për të gjitha moshat hotel, pritje 24-orëshe, ashensor , lavanderi, parking, energji elektrike 24h.

Address: Rruga Nr.8 Plazh Velipoje-Shkoder, Albania

Web f                                                                              Rezervo

Orari:

00:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Hotel Bar Restorant “Belavista” Velipoje

Rr. Nr 1 Ngjitur me Grand Europa. Velipoje Shkoder ALBANIA
069 48 25 978

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

Hotel Bar Restorant “Belavista” Velipoje

Hotel Bar Restorant “Belavista” Velipoje është hoteli me i vizituar dhe komod me te gjitha kushtet maksimale.

Klientet tane kane mundesi te zgjedhin te qendrojne tek ne dhe te porvojne gatimet e restorantit.

Nese doni te provoni gatimet tradicionale shqiptare  “Belavista” Velipoje eshte vendi i vetem ku mund te gjeni shijen e vertete.

Hotel Bar Restorant “Belavista” Velipoje ofron dhe ambjentin e verandes si bar per te pire kafen e mengjesit ose nese doni te kaloni pasdite relaksuse.

I vendosur ne mse te pishave dhe afer plazhit  “Belavista” Velipoje i nofron te gjitha .

Na vizitoni!!

Na kontaktoni!!

Adresa:Rr. Nr 1 Ngjitur me Grand Europa. Velipoje Shkoder ALBANIA

Web   f   Insta                                                              Rezervo

Orari:

Open :00:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: , ,

Hotel “FANTAZIA”

Rr. Pashko Selita, Velipoje, Shkoder , Albania
067 255 6622

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

Hotel “FANTAZIA” në Velipojë ju ofron objektet e mrekullueshme të barit, restorantet e tij për të kaluar orë të paharruara me të dashurit tuaj dhe miqtë tuaj. Çdo gjë është e përsosur dhe në harmoni të plotë.

Përveç shërbimit të kulturuar dhe shumë të shpejtë, një gamë të gjerë të kuzhinës tradicionale dhe mesdhetare, klientët mund të zgjedhin nga loja jonë e madhe dhe menytë tona. Në të njëjtën kohë, vetë bariu është në shërbim të klientëve të tij për një kafe ose mëngjes të shpejtë.

Nëse vetëm njëherë e vizitoni këtë mjedis, do të ktheheni te një klient i përhershëm.

Një menu e pasur me ushqime dhe pije për darkë, të përgatitur me kujdes dhe përkushtim nga stafi i hotelit.

Mëngjesi në Hotel “FANTAZIA” është mënyra më e mirë për të filluar ditën në pushimet tona të hotelit.

Me dhoma për familjet dhe çiftet. Hoteli ju jep mundësinë të parkoni 24 orë dhe nën siguri të plotë.

Hotel “FANTAZIA” është zgjedhja e parë për këdo që vendos të vizitojë VELIPOJEN.

Ne jemi pranë plazhit, kushtet e rehati maksimale dhe mbi të gjitha çmimet më të mira.

Address:

Web   f   Insta                                                         Rezervo

Orari:

Open : 00;00 - 00;00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Hotel “London”

RR.Nr. 8  Velipoj Shkoder Albania
069 97 55 683

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

HOTELI

Hotel “London” është hoteli me i vizituar dhe komod me te gjitha kushtet maksimale.

Klientet tane kane mundesi te zgjedhin te pushojne ne suita, dhomat familjare dhe cifti, hyrjet e  aparatamentit 1+1 dhe 2+1 te cilat ofrojne nje pamje te mrekullueshme te detit Adriatik.

Nese doni te provoni madheshtine e hotelit ne “London” atehere zgjidhni te pushoni ne suitat e hotelit., ku ofrohen 2 dhoma gjumi, salon I madh I cili ka pamje madheshtore te bregdetit te Velipojes. Secila suite eshte e arreduar me stil modern duke ofruar komoditet dhe relaks per te gjithe klientet.

Apartamentet 1+1 jane ideale per 4 persona.

Apartamentet 2+1 jane te pershtatshme per 5 persona. Secili apartament ofron 1 dhome gjumi matrimoniale, dhe 1 dhome me 3 krevate tek.

Apartamenti ka 1 salon te madh, kuzhine te kompletuar me gjithe paisjet e nevojshme per gatim si dhe ballkon te gjere me pamje nga deti dhe qendra e Plazhit te Velipojes.

Dhomat e hotelit familjare jane ideale per familje me femije. Secila dhome ka  krevate dopio dhe  krevate tek  dhe tualet si dhe ballkon te bollshem me pamje te mrekullueshme nga plazhi i Velipojes.

Hotel “London” ofron mundesine e argetimit per te gjithe ,ambjentin e barit ku ofrohen dhe gatime sidomos tradicionale.

Bar-i eshte i hapur jo vetem per pushuesit tane dhe gjithashtu per rezervime te ndryshem si gezime familjare apo darka .

Ne ju mirpresim !

Na kontaktoni!!

 

Adresa:RR.Nr. 8  Velipoj Shkoder Albania

Web   f   Insta                                                              Rezervo

Orari:

Open :00;00 - 00;00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

“BORA BORA “

Rr.Nr 2 ,Plazh ,Prane Rajonit Te Policis, Velipoje, Shkoder Albania
067 31 58 811 / +39 33 66 18 862

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

Hotel Bora Bora në Velipojë ju ofron vendosjen e mrekullueshme të barit të tij për të kaluar orë të paharrueshme me të dashurit tuaj. Çdo gjë është e përsosur dhe në harmoni të plotë.
Përveç shërbimit të kulturuar dhe shumë të shpejtë, një shumëllojshmëri të gjerë të pijeve dhe koktejeve, klientët e bar mund të bëjnë qasje falas në internet pa tel për laptopë ose telefona celularë.
Në të njëjtën kohë, vetë bariu është në shërbim të klientëve të tij të laptopëve që mund të përdoren gjatë qëndrimit në këto mjedise. Nëse vetëm njëherë e vizitoni këtë mjedis, do të ktheheni te një klient i përhershëm.

Mëngjesi (mëngjes, mëngjes) është momenti magjik i ofruar nga Hotel Bora Bora.
Një menu e pasur me ushqime dhe pije për vaktin në mëngjes përgatitet me kujdes dhe përkushtim nga stafi i hotelit. Mëngjesi në Bora Bora Hotel është mënyra më e mirë për të filluar ditën tuaj në hotelin tonë. Një surprizë tjetër ofrohet një herë në javë nga stafi i Hotel Bora Bora. Është Aperitivo & Apericena, e cila shton kënaqësinë e klientëve tanë, freskuese përmes koktejeve të ndryshme, akullores

Unë jam duke kërkuar për rezerva!!

Address: Rr.Nr 2 ,Plazh ,Prane Rajonit Te Policise, Velipoje, Shkoder Albania

Web   f   Insta                                                              Rezervo

Orari:

Open : 00:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Hotel “Martin Selmani”

Rr. Nr 2 Pulaj ,Plazh Velipoj Shkoder Albania
067 37 47 396 / +38 34 91 40 598

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

Hoteli “M. Selmani”, i vendosur në afërsi të plazhit të Velipojës, ju ofron mundësinë të rezervoni qëndrimin tuaj: vetëm, çift ose madje me të gjithë familjen.

Për të gjithë pushuesit që kanë qenë të akomoduar tek ne, jo vetëm që ata kanë gjetur çmimet më konkurruese, por komoditetin e hotelit me të gjitha kushtet e nevojshme.

Secila nga dhomat ose sic   mund të quhen mini apartamente  me kuptimin e plote  të fjalës pasi nuk keni vetëm ambjentin  e fjetjes, por edhe këndin e gatimit të kompletuar.

Mini apartamentet kanë një tualet, frigorifer, raftet dhe tavolina ngrënie.

Hoteli ju jep mundësinë të parkoni 24 orë dhe nën siguri të plotë.

Hotel “Martin Selmani” është zgjidhja e parë për të gjithë ata që vendosin të vizitojne VELIPOJEN.

Gjendemi  afër plazhit, kushtet e rehatise maksimale dhe mbi të gjitha çmimet më të mira.

Ne jemi  në Rr. Nr, 2 Plazhi i Velipojit.

Na kontaktoni !!

Address:Rr. Nr 2 Pulaj ,Plazh Velipoj Shkoder Albania

Web   f   Insta                                                              Rezervo

Orari:

Open :00:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:

HOTEL ATHINA VELIPOJE

RR."Viluni" Velipoj Shkoder Albania
067 73 82 300 // 069 51 34 444

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

 

Hotel “ATHINA ” Velipoj është një nga hotelet më luksoze të ndërtuar në afersi te plazhit te Velipojës  që ofron dhoma me stil modern e komode  per te gjithe pushuesit si per famije ashtu dhe per cifte .

HOTEL ATHINA VELIPOJE ofron ndër të tjerash , hapësirën për parkim që monitorohet me Kamera Sigurie , rehatinë dhe relaksin që ju krijojnë ambjentet e fjetjes, të cilat përbëhen nga dhoma të ndryshme, me kushte optimale dhe me cmime konkuruese.
Gjithashtu per ta bere qendrimin tuaj sa me relaksuses HOTEL “ATHINA VELIPOJE ” ofron barin dhe pishinen.

Moto: “Per pushime te paharrushme dhe qendrim sa me t rehatshem ejani vetem ne “HOTEL ATHINA VELIPOJE!!”
Ne ju mirpresim !!

Adresa: RR.”Viluni” Velipoj Shkoder Albania

Web   f   Insta                                                              Rezervo

Orari:

Open 00:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

“ARA E VJETER ” & “Viluni Beach” Velipoje

Gryka e Vilunit Rr" Rruga e Peshkatareve" Velipoja, Shkodër, Albania
069 69 19 546 // 069 73 87 666

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

“Viluni Beach” Velipoja

E vendosur në zemër të plazhit të Velipojës, nuk ka asnjë mënyrë për të ndaluar një herë për të shijuar shijen e peshkut, të cilat janë specialiteti i shtëpisë së shefit më të mirë të plazhit Viluni.

Përveç pikëpamjes së mrekullueshme që qëndron para tij, që dëshiron të hajë croissants më të shijshme ose të provoni peshkun e freskët të drithërave, duhet të dini se ky restorant do të fillojë të pëlqejë ata që nuk janë aq të pasionuar për detin produktet.

Për të gjithë ata që zgjedhin plazhin më të mirë dhe vizituan Adriatikun “Velipoja”, “Plazhi Viluni” është i vetmi vend për të ofruar të gjitha baret, restorantet, pijet freskuese dhe të gjitha valët e detit nën këmbët tuaja.

Pub-një mjedis rinor me muzikë dhe këngëtarë të ftuar dhe karaktere të famshme të estrades shqiptare.

Tradicionalisht gatuar gatim tradicionale Shkodër me ushqim deti. Me produkte tipike mesdhetare dhe të freskëta të marra nga Deti Adritatik, i shoqëruar me pije të freskëta dhe muzikë të zgjedhur.

Pllakat përgatiten me dashuri dhe shije. Stafi mikpritës dhe i vëmendshëm në çdo hollësi dhe plotësisht në dispozicion të klientit me kujdes që do të bëjë pushimet tuaja dhe më të këndshme.

Por bar mbetet bar! Gëzoni rrezet e diellit të lidhur me atë që dëshironi! ??

Kjo është ajo që ne menduam. Për herë të parë në Velipojë, lloji më unik i tyre me 14 shtëpi pushimi në “ARA E VJETER” “ARA E VJETER” e konsideruar nga të gjithë turistët tanë si “OAZ”, thesar i fshehur në mes të pishave ku mushkëritë janë mbushur me ajër të pastër.

Mendime deri në detaje, të mobiluara në stilin tradicional të drurit. Për ata që janë të lodhur nga luhatjet e hoteleve dhe zhurma e diskotekave deri në mesnatë “ARA E VJETER” është zgjedhja perfekte. “ARA E VJETER” ofron suita dhe gjithashtu pishina për të gjithë ata që janë fanatikë të pastërtisë.

Për të mos u mbyllur, në këtë oazë mund të hani mirë dhe mirë në restorantin “ARA E VJETER” dhe mund të urdhërosh shërbimin në dhomë.

Pra, ju ende gjeni! Na kontaktoni !

Address: Gryka e Vilunit  Rr” Rruga e Peshkatareve” Velipoja, Shkodër, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open :00;00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: , ,

KOMPLEXI “MUJA”

Rruga Shtepia e Peshkatareve, Velipojë Shkoder Albania
069 208 8900

Përshkrimi i biznesit:

Our Channels:

   

Category: Hotel

MUJA KOMPLEX

Kompleksi Muja filloi këtë aktivitet 4 vjet më parë si një biznes familjar, por ideja e tij ka qenë që t’u ofrojë miqve tanë më shumë sesa thjesht një biznes, ngrohtësi familjare, shërbim të përsosur dhe rehati. Kompleksi Muja ndodhet në qendër të plazhit të Velipojës dhe vetëm 2 minuta nga bregu i Velipojës. Në kompleksin tonë mund të gjeni 9 dhoma hoteli dhe 24 apartamente dhe ju ofrohet një shërbim me cilësi të lartë, komoditetin e një hoteli luksoz dhe restorant me kuzhinë të shijshme, pije dhe ëmbëlsira, parking dhe internet falas, si dhe shumë pajisje të tjera në mënyrë që qëndrimi juaj të jetë sa më i këndshëm në kompleksin tonë. Nëse udhëtoni si turist apo për punë, Muja Complex ju ofron të gjitha lehtësitë që ju nevojiten! 4 Stinet Velipoje Restorant është një histori mikpritëse prej më shumë se 4 vjetësh. Të gjithë klientët që na vizitojnë janë të përfshirë jo vetëm në një përvojë kuzhinare, por edhe emocionale. Restoranti 4 Stinet Velipoje pasqyron një filozofi të gatimeve të reja, duke ruajtur kulturën ushqimore lokale dhe traditën e parave të venave. Është shumë e rëndësishme të jemi inovativë dhe të përshtatemi në kohë, por gjithashtu duam të mbajmë identitetin dhe historinë e vendit tonë. Puna profesionale, dhe aftësia për të qenë inovative, bazuar në traditë, janë një mënyrë e mirë për të ndarë kulturën dhe vlerat e këtij vendi me të gjithë botën. Kuzhina ofron një shumëllojshmëri antipasti të tokës dhe detit, mishit të parë dhe të dytë ose enët e peshkut. Kernelet e peshkut, kombinimet e pastëra me bazë peshku, janë ndër pijet e preferuara të klientëve tanë shqiptarë dhe të huaj. Në restorant kemi rreth 100 lloje të worts që vijnë nga e gjithë bota, të kuqe, të bardhë, u rrit dhe me gaz. Disa prej tyre janë me të vërtetë të rralla dhe të adaptueshme me enët që shërbejmë. Ju jeni të mirëpritur !!

Address:Rruga Shtepia e Peshkatareve, Velipojë Shkoder Albania

Web   f   Insta                                                              Rezervo

Orari:

Open : 00;00-00;00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Hotel “Erjani”

Rruga Nr.8, Velipoje, Shkoder Albania
069 45 77 933

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

 

Mirësevini në Hotel “Erjani”, një nga hotelet më prestigjioze në zemër të Velipojës.

Vetem pak minuta larg plazhit te Velipojes.

Me arkitekturën e saj unike, Hotel “Erjani” kombinon harmonikisht pajisjet jashtëzakonisht moderne me hijeshi dhe rehati, duke krijuar një atmosferë të veçantë dhe duke u dhënë mundësi të gjithë klientëve të saj të kalojnë pushimet më të qetë dhe më relaksuese.

Hoteli përbëhet nga 50 dhoma në total.

Të gjitha dhomat tona komode janë të pajisura me stil dhe funksionojnë me teknologjinë bashkëkohore të kombinuara me një stil klasik. Hoteli ka kategori të ndryshme si Deluxe, dhoma fqinj, dhoma superiore dhe standard etj …

Me stafin e kualifikuar të lidhur me mikpritjen Hotel Shkodra “Erjani” do të jetë destinacioni i pushimeve tuaja.

Ne ju REALY !!

NA KONTAKTONI !

Address: Rruga Nr.8, Velipoje, Shkoder Albania

f                                                                 Rezervo

Orari:

24h

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,