SMALL BEACH BAR

Rr. NR 1 Velipoje Shkoder Albania
069 62 78 437

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Dyqan

 

Bar Piceri “SMALL BEACH ” eshte nje prej bar-eve verore me te frekuentuar gjate gjithe veres nga te gjithe pushesit.
Tek ne jo vetem do freskoni me pijet e resketa te barit deri ne oren e darkes por dhe do shijoni pamjen e detit .
Gjithashtu “SMALL BEACH ” ofron dhe shezllone per te gjithe turistet.

Per te kaluar kendshem pushimet tuaj nen hijen e cadres dhe me nje coctail freskuses,mund te vini vetem tek ne .

“SMALL BEACH BAR” mund te provoni dhe pica nga te gjitha llojet
Pizza Capricciosa
Pizza Kater Stinet
Pizza Kater Djathrat
Pizza Bianka
Pizza Margarita
Pizza Rukula
Pizza Napolitana
Pizza Vegjetariane
Pizza MamaMia
Pizza O sole mio
Pizza Ton

Ju mirpresim te na urdheroni !!
Address: Rr NR 1 Velipoj Shkoder Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Share
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

Orari:

Open 09;00-24:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: